"סנדי, עשית לי ולאשתי את היום! התמונות מדהימות! אף פעם לא היה לי תמונה עם הילד, תמיד אני זה שמצלם את שניהם…תודה! אף פעם לא הבנתי את ההבדל בין צלם מקצועי לצילום שאני מצלם, היום הבנתי! את לא רק מקצועית את קוסמת…התוצאה מדהימה!"

נועם והבטו
צילומי משפחה

"סנדי יקרה! תודה רבה על התמונות…הם יצאו ברמה אחרת לגמרי! עשית לי את האירוע!"

נועם
צילומי בת מצווה

"סנדי המדהימה, הגענו לצילומים הראשונים עם המון חששות האם הילדים ישתפו פעולה, כי היו גם תאומים בני פחות משנה ושלושה בני טיפשעשרה שלא תמיד בא להם….ותוך שניות קלטת את כולנו והילדים פשוט נסחפו אחרי החיוך שמאחורי המצלמה…ומאז אנחנו מכורים לצילומים ולא מוותרים כל שנה …אין כמוך סנדי!!!..והתמונות אומרות הכל!!!"

משפחת ווקס
צילומי משפחה / צילומי בת מצווה

"סנדי היקרה, הגענו אליך עם תינוק זעיר בן שבוע וחצי וילדונת חסרת סבלנות בת 3 וחצי. בחיוך לבבי וסבלנות אין קץ בילית איתנו 4 שעות, עד שהקטנטן היה מוכן לדגמן. קיבלנו מזכרת מקסימה מהתקופה המרגשת בחיים! תודה רבה על הכל!"

אליס ודני
צילומי ניו בורן

"באנו עם הרבה חששות – מה לנו ולמצלמה?! אך סנדי הצליחה לגרום לנו להשתחרר ותפסה בעדשה רגעים שאף פעם לא הצלחנו ללכוד בצילום הביתי. התמונות לא סתם ברמה מקצועית – הן ברמה אחרת לגמרי מכל מה שהכרנו עד עכשיו. שלושה אלבומים והיד עוד נטויה, כי התמכרנו :-)"

משפחת שחורי
צילומי משפחה / ניו בורן / פורים

"סנדי יקירתי, את מכירה אותנו ואנחנו לא הסוג שמצטלם, לכן אני רוצה להודות לך על יום בלתי נשכח מלא בהנאה, שלדעתי מעביר את מי שאנחנו באמת. לא ציפיתי לכאלה תמונות מדהימות ולחוויה כלכך נעימה! את פשוט מקסימה ואפילו קוסמת, הצלחת לגרום לכולנו להשתחרר כאילו לא היתה מצלמה וזה כל היופי, הטבעיות הזו…
תודה מתוקה מכל הלב! "

משפחת ברנשטיין
צילומי משפחה

"הצטלמנו לבוק בת מצווה סנדי אלופה נעימה ומקצועית! להילה היה יום קסום, עיצוב ההזמנה היה נקי ואחר והבוק אח הבוק לא הפסקנו להסתכל עליו. המון תודה על תמונות קסומות על הנועם והשירות. נתראה בבאות. "

משפחת שן
צילומי בת מצווה

"כשחיפשנו צלם או צלמת לצילומים משפחתיים ליום הולדתו הראשון של בננו, קיבלנו לא מעט המלצות. זה היה מאוד מבלבל. אחרי שהסתכלנו בצילומים של סנדי, ההחלטה כבר הייתה הרבה יותר קלה. הצילומים מ-ד-ה-י-מ-י-ם!!! אחרי שגם דיברנו עם סנדי, שהייתה פשוט מקסימה, החיבור היה מיידי ולא היה ספק – אנחנו הולכים להצטלם אצל סנדי. והתוצאות – מדברות בעד עצמן!! את זה כבר אי אפשר לשים במלים! :) כל תמונה שאני משתפת זוכה לתגובות נלהבות, ואומרים לי למסגר ולתלות, אבל כמה תמונות אפשר למסגר ולתלות? 😉
אוסיף ואומר שמעבר לצילום, השירות נעים ומקצועי מרגע יצירת הקשר, ועד בכלל :)"

עדי
צילומי משפחה

"סנדי יקרה, כשאני מסתכלת בתמונות מתנגן לי בראש השיר "ימים של אושר- עד קצה העולם אשמור לי אותם"… תודה על שהפכת את הרגעים המשפחתיים שלנו לחוויה שעוברת דרך התמונות. הצלחת בכישרון רב "לתפוס את הרגע" ולתעד רגעים קסומים. אנחנו פשוט לא מפסיקים להסתכל ולחייך. איזה כיף היה ואיזה כיף שהתמונות נשארו."

יעל ונחום
צילומי משפחה