היי אני סנדי ואני צלמת ומתמחה בצילום פורטרטים באור טבעי.
אנשים מחפשים כל חייהם את יעודם בחיים, כשהחזקתי לראשונה מצלמה ביד מיד ידעתי שמצאתי, אך לפעמים לחיים יש תוכניות אחרות עבורינו והרבה שנים עברו עד שחזרתי למקום בו האושר מחכה לי.

החלטתי שאין דרך טובה יותר לחיות את חיי מלעסוק במה שאני אוהבת, להגשים עבורי ועבור אחרים חלום. להנות מהחיים, מהדברים הקטנים שבאמת חשובים.
הלכתי אחרי האהבה הגדולה שלי ואני נהנת כל דקה ממנה! ההתמחות בצילום בתאורה טבעית הגיעה מהאהבה הגדולה שלי לאור, למראה הרך, הטהור והטבעי שרק אור טבעי יכול לתת.

אחד התחומים האהובים עלי הוא צילום אנשים קטנים, זאטוטים מתוקים ומלאי שמחת חיים ותמימות באור טבעי. לתעד עבור הורים את הרגעים המאושרים ביותר שלהם עם ילדיהם. הקשר בין הורים לילדיהם כה מיוחד ומרגש ואין יפה ממנו.

למדתי בארץ ובחו"ל מהטובים ביותר בתחום ואני כאן על מנת לתעד עבורכם את אותם רגעים יקרים עם ילדכם, משימה שאנחנו ההורים מתקשים לעשות אותה בעצמנו במירוץ היומיומי של החיים ומסתפקים בצילום עם הנייד.

העבודה שלי עם אור טבעי הביאה אותי לתחום מרתק נוסף שהוא צילום נשים ואופנה, תחום מרתק ומלא ביופי וכח נשי, הקשר עם המצולמות בתחום זה מאוד חשוב ליצירת הפריים המושלם וצילום האישה במיטבה. העבודה שלי עם מעצבות ונשים מרתקות ממלאות את חיי ביופי ואסתטיקה.

המוטו? אני מאמינה בכל ליבי, שעל מנת לתפוס רגעים אמיתיים צריך להמנע מבימוי הרגע. ילדים הם ילדים והדבר שהם יודעים הכי טוב לעשות הוא להנות, אז צריך לתת להם לרוץ, לקפוץ ולצחוק ואני תפקידי לתפוס עבורכם את אותם רגעים יקרים של ילדות.

אני מצלמת עבור לקוחותי צילומים שהם נצחיים, תמונות שירגשו אתכם כל פעם מחדש, שיקשטו את קירותיכם ואת ליבכם.

sandyprofile